суббота, 23 ноября 2019 г.

Виставка- реквієм : Голодомор.Розірваний круг життя.

 Голод 1932-1933р -це незабутні сторінки історії нашого народу,сторінки ,які ми не можемо і не маємо на це права забути.Це повинні знати і памятати наші діти,внуки і правнуки,щоб ніжто і ніколи більше не повернув безжальне колесо трагічної історії нашого народу.Виставка ,що розкрита у бібліотеці зібрала історичні матеріали про трагічні роки ,розповіді очевидців ,нащадків свідків тих років.Ця виставка реквієм за померлими,це нагадування для інших поколінь Зацікавились виставкою люди різних вікових категорій Діти не змогли зрозуміти ,як це не було ,що їсти.Виставка -це лише краплина правди про велику трагедію













среда, 24 июля 2019 г.

Огля періодики У читалії веселій.

Періодичні видання користуються у дітлахів популярністю Це і саморобки ,які вирізаються та клеютться найперше ,а уже потім читання  Тож щоб запамяталтсь дітям цікаві моментиз періодичних видань бібліотека з старих журналів виготовила цікаві папки про динозаврів  .про різних тварин,звірів на нашій планеті Діти цікавляться матеріаламиКожна дитина знаходить цікаве ,нове для себе.Активними читаликами періодики є Курило Д.,ПатютькоД. Боброва А.та інш.


вторник, 2 июля 2019 г.

вивтавка вікторина Влітку книжка не відпочиває,влітку книжку прочитай.


Літні канікули у бібліотеці.Це вже стало для дітей захопленням .Щоб зацікавити дітей до літнього читання розкрита виствка вікторина Що зібрала цікаву літературу для дітей на різну тематику та розмістила цікаві запитання по книгах.Діти відповідають на запитання вікторини ,ознайомившись наперед з відповідною книгою.Щоб діти цікаво для себе провели вільний час  ,щоб читали книги і влітку і підготовлений цей захід.

пятница, 28 июня 2019 г.

Краса рідного краю .Конкурс малюнків

До дня захисту дітей у бібліотеці був проведений конкурс дитячого малюнку  .У заході приймали участь учніська молодь . Малюнки ,що відображали красу нашого краю в уявленні дітей  намалювали майже всі бажаючі. діти проявили не аби який ентузіазм і дружно попрацювали. цей захід наблизив. дітей до рідної природи.А переможцями вийшли усі .перемогла дружба.

среда, 8 мая 2019 г.

Флеш-моб 1939-1945 Ніколи знову. Пам'ятаємо.перемагаємо.

  В день памяті та примирення   бібліотека провела флеш-моб ,щоб не забувались сторінки нашої історії,щоб віддати шану тим .хто в грізні роки став на захист Вітчизни .хто своєю працею допомагав  прикорити перемогу .Разом з учнями 4-5 кл  відвідали вокзал ст.Боромлі ,зайщли в апаратну станції . в магазини ,де діти читали поетичні твори ,співали патріотичні пісні ,включились пасажири та працівники торгівлі.  Відвідали дітей війни : Золотареву У.С.,
 Мяло О.Т.  Феденко П.Г. , привітали їх зі святом ,діти декламували вірші.а вони поділились спогадами про лихоліття війни.Поки живі нащадки солдатів ,поки неспокійно на сьогодні в Україні ми не можемо забувати свяященні сторінки історії нашої
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                   



                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

воскресенье, 5 мая 2019 г.

Урок історичної памяті: Сповідь солдатських сердець

 До дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  разом зі школою провели урок історичної памяті У бібліотеці розкрита виставка діалог "Пам'ятаємо .Перемагаємо." З бесідою до відвідувачів звернулась вчитель Феденко Т.В. ,розкривши сторінки воєнної тематики.Учні переглянули відео-ролик Велика вітчизняна .Дітей ознайомили з літературою  про трагічні сторінки історії.

вторник, 12 февраля 2019 г.

Патріотичні читання.Майдан: долі Героїв Майдану.

Лютий 2014 року.  Події, що  сталися Майдані  назавжди залишаться в памяті українців.На сьогодні пліч-о пліч опиняються й ті ,хто був по різні боки барикад на Майдані,аби боронити Україну від ворога .Хвала людям ,яким не байдужа доля неньки України.З 10 лютого б сільській бібліотеці пройшли патріотичні читання присвячені подіям на Майдані .Мета заходу згадати ,що було пять років тому.,коли не вагаючись йшли боротись,загинули щоб сьогодні інші продовжили їхню справу. Вірші присвячені Героям Небесної Сотні читали і діти і дорослі ,щоб віддати шану усім загиблим. Пенсіонерка Тетяна Микитівна,і поряд учень Харченко С.  зворушливо декламували вірш "Ми на Майдані сотню днів стояли"
Активно в проведення заходу включились учні пятого класу .Курило Д.,Волік Т.,Калін Д.та інші

воскресенье, 10 февраля 2019 г.

Виставка-діалог.Ми Сотнею пішли на небо.

Стало традицією кожного року вшановувати память героїв Небесної Сотні Тому у бібліотеці була розкрита міні виставка матеріалів про героїзм майданівців.
Виставці передувало  обговорення книги Марко Рудневича . Я з небесної  Сотні.  Ми не повинні забувати  своїх героїв .

суббота, 26 января 2019 г.

обговорення книги." Крути.Січень 1918"

Книга, Крути. Січень 1918-сумна але славетна нашого літопису.Сторінка історії Що стала символом українського відродження.У січні 1918 р. саме сила національної ідеї полкликала молодь і студенство столиці стати на захист рідної країни.Подвиг і самопожертва цих юнаків- дороговказ всім наступним поколінням.Тому наша задача бібліотекаря донести до кожного учня  память про героїв. Напередодні обговорення книги учні 5-8 кл. прочитали книгу ,яку розділили на частини ,Кожен учень прочитавши свою частинку   розповів в присутності іш.  про прочитане.Разом з бібліотекарем обговорили проаналізували прочитане та надали оцінку почутому. Захід проходив з участю вчителя укр .літератури Феденко Т.В. .

Урок пам'яті: Мов град із неба сипалися кулі,косили молодь ,український цвіт



 Сто років тому відбулась одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. Сьогодні складається враження, що історія повторюється. Принаймні так вважає більшість українців. Однак факт залишається фактом, цей бій залишив неабиякий слід в нашій національній пам’яті.
В січні 1918 року радянські війська розпочали наступ на УНР. Зі сходу насувалися війська Муравйова, Березін наступав з Півночі. Українські війська були неспроможні чинити опір. 28 січня радянські війська зустрілися на залізничній станції Бахмач, відтіснивши українців до станції Крути. Червона армія налічувала близько 4000 бійців, українська – близько 500, більшість з яких були просто студентами та юнаками. Не говорячи вже про рівень озброєння обох сторін.
  Однак на озброєнні у них був патріотизм, тому хлопці без вагань подались рятувати рідну землю. Зі спогадів очевидця: "…треба лише було глянути на їхні обличчя і побачити екзальтований вираз очей, щоб зрозуміти, що всякі резонні доводи безсилі змінити їхнє рішення йти на фронт і битися з ворогами Української Держави".
 Мета проведеного заходу ознайомити дітей з героїчними сторінками нашої історії.Згадати патріотичний вчинок молоді ,студентів ,вшанувати память про загиблих.   Присутні учні 5-7 кл.

ознайомились з книгою :" Крути .Січень 1918 року," та " Героїка трагедії Крут."